top

Witaj!
Jesteś właśnie na stronie rejestracji nowego partnera.
Jeżeli chciałbyś przystąpić do naszego programu partnerskiego, czerpać z niego korzyści w postaci prowizji od zarejestrowanych u nas klientów, a nie jesteś jeszcze naszym partnerem
- wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, zostaniesz zaakceptowany przez nasz zespół, i już będziesz mógł z nami zarabiać.


* Imię: 
* Nazwisko: 
Nazwa firmy: 
* Hasło: 
* Potwierdź hasło: 
E-mail: 
* Kod rabatowy:  **
Adres Twojej strony (Twój link partnerski): http:// ***
*  Akceptuję regulamin
**Pole "Kod rabatowy" zawiera kod, dzięki któremu zidentyfikujemy klientów powołujących się na Ciebie, a którzy nie weszli z Twojego linku polecającego. Jeżeli nie posiadasz serwisu www, a polecanym przekażesz ten kod (ulotki, telefonicznie, reklama poza internetem) będziemy mogli zidentyfikować, że Ty jesteś jego poleacającym/ą.
Kod ten będzie wykorzystany również jako Twój login podczas logowania do panelu partnerskiego.
***Pole "Link partnerski" zawiera odnośnik do naszej strony ze wskazaniem polecającego. W to pole wpisz adres swojej strony, jednakże prosimy nie używać znaków specjalnych ("slash", "backslash", przecinek, znak "&", znak zapytania, cudzysłów czy apostrof). Nie jest wskazane również stosowanie polskich znaków. Pomimo, iż nie stwierdziliśmy błędnego zachowania przy ich wykorzystaniu, pragnęlibyśmy aby Twoje polecenie zawsze funkcjonowało poprawnie.
Jeżeli nie posiadasz serwisu lub nie chcesz korzystać z promocji on-line pozostaw to pole puste.

Uwaga - wpisywane przez Ciebie wartości w pola "kod rabatowy" oraz "link partnerski" są jedynie propozycją. Ostateczne wartości obu danych otrzymasz w e-mailu potwierdzającym aktywowanie Twojego konta.
      
Product by Webmaster (R) 2006-2010