Podatekangielski.pl - szybki i efektywny zwrot podatku z Anglii Strona główna Napisz do nas

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot podatku angielskiego

Strona główna | Dodaj do ulubionych | Poleć stronę znajomemu | Praca u nas | Kontakt Poltax-RSS - zawsze pierwsze źródlo informacji

Dlaczego my? Procedura
zwrotu podatku
Jak wypełnić
druki?
Pobierz
formularze
Wylicz zwrot
kalkulator
Nie posiadasz
dokumentów?
Zamów
formy pocztą
Standardy
zwrotu podatku
Pytania
i odpowiedzi
Promocje
i rabaty
Nasza
prowizja
Zwrot podatku
z karty CIS

Rozpocznij zwrot podatku już teraz a otrzymasz zniżkę!

:: Aktualności
:: Wylicz zwrot podatku
:: Oferta biura Poltax
:: Bezpłatne poradniki
:: Oferty pracy
:: Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn z informacjami na temat zwrotu podatków, pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, innych krajów UE oraz USA. Więcej
r e k l a m a
:: Pytanie do eksperta

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w sprawie zwrotu podatku w naszym systemie pomocy? Napisz do naszego eksperta podatkowego. Postaramy się Ci pomóc.
:: Dzwoń tanio do Polski
:: Angielski za darmo
Mamy dla Ciebie w prezencie darmowe ksiażki do nauki języka angielskiego. Pobierz je teraz za darmo wprost do Twojej skrzynki - tutaj...

Procedura zwrotu podatku

Jak rozpocząć zwrot?

Jeżeli masz przygotowane dokumenty P45 lub P60 ew. payslip, lub uważasz że możesz je zdobyć, to możesz rozpocząć procedurę zwrotu podatku. W tym celu należy się zarejestrować on-line. Prosimy również o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem bądź z przedstawicielem - poprostu zadzwoń lub napisz maila. Możesz też pobrać druki wraz z instrukcją z naszej strony i przesłać wraz z dokumentami na adres biura. Zapraszamy również do osobistego odwiedzania naszych placówek. Jeżeli chcesz wiedzieć ile pieniędzy możesz odzyskać skorzyrzystaj z kalkulatora znajdującego po lewej stronie menu.

Krok 1.

Zarejestruj się on-line lub pobierz druki ze strony

Nasz kreator poprowadzi Cię przez cały proces rejestracji podpowiadając krok po kroku jak prawidłowo wypełnić formularz. Zaraz po wypełnieniu formularza będziesz mógł wydrukować wypełnione Twoimi danymi formularze. Wypełnione druki otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail. Po wydrukowaniu wystarczy tylko podpisać druki w zaznaczonych miejscach i odesłać kompletną aplikację na adres biura. Teraz dzięki kreatorowi rejestracji Twój zwrot podatku jest jeszcze łatwiejszy.

Możesz również pobrać wszystkie niezbędne druki z naszej strony wypełnić je, podpisać i odesłać - pobierz formy i umowę.

Jeżeli nie możesz wydrukować formularzy to zamów je SMS-em (tutaj). Na podany adres listonosz dostarczy Ci przesyłkę z kompletem dokumentów i kopertą zwrotną w ciągu 1-2 dni roboczych pod wskazany adres w Polsce lub w ciągu 4-5 dni pod wskazany adres za granicą.

Krok 2.

Odeślij nam dokumenty

Formularz zgłoszeniowy, formularze angielskie, jeden podpisany egzemplarz umowy (lub dwa egzemplarze umowy jeżeli pobrałeś je z naszej strony) i przede wszystkim dokument P45 lub/i P60 bądź payslipy oraz kserokopię całego dowodu osobistego (obie strony) prześlij na nasz adres:

POLTAX
ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa
z dopiskiem "podatek UK"

Postaraj się zabezpieczyć list. W Polsce wyślij koniecznie listem poleconym. Z Wielkiej Brytanii - listem laminowanym.

Krok 3.

Nasza praca

Otrzymane dokumenty zostają starannie wypełnione na podstawie formularza i następnie przesłane do właściwego urzędu w Wielkiej Brytanii. Jednocześnie zgłaszamy on-line procedurę zwrotu. Po otrzymaniu potwierdzenia informujemy Ciebie o rozpoczęciu procedury zwrotu. Zdarza się, że urzędnicy proszą o wypełnienie dodatkowych dokumentów lub oświadczeń dotyczących pracy w zeszłych latach. Dokumenty te wypełniamy za Ciebie i przesyłamy Tobie do podpisu. Dlatego bardzo ważne jest abyśmy stale mogli się z Tobą skontaktować.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług nasze biuro dziala w oparciu wypracowane standardy zwrotu -> Zobacz tutaj.

Krok 4.

Przelewy i prowizje

Od momentu potwierdzenia rozpoczęcia procedury całość trwa średnio 3 miesiące. Jeżeli istnieje konieczność wypełnienia dodatkowych dokumentów procedura trwa do dwóch tygodni dłużej. Procedura trwa również dłużej jeżeli odzyskujesz podatek na podstawie dokumentu payslip.

Przelew zwrotu podatku. Z urzędu angielskiego czek trafia do naszego biura. Po jego realizacji (na nasz koszt) wysokość uzyskanego zwrotu podatku przelewamy na Twoje konto do Polski lub UK bądź wysyłamy przekazem pocztowym na adres w Polsce potrącając sobie należną nam prowizję. Zdarza się, że urząd czasami wyśle czek bezpośrednio do Klienta. Wystarczy go podpisać i wysłać do nas - zostanie zrealizowany za darmo w ramach prowizji za rozliczenie podatku z UK.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta bankowego załóż je klikając tutaj. Wypełnij wniosek on-line i czekaj na kontakt pracownika banku. Założenie konta trwa kilka minut i to bez wychodzenia z domu.

Od odzyskanego podatku pobieramy prowizję w zależności od oferty z jakiej korzystasz. Nasza prowizja jest najniższa na rynku i wynosi już od 7% netto. Nie pobieramy żadnych wpłat "z góry" więc nie musisz wykładać własnych pieniędzy. Nie odzyskujemy podatków mniejszych niż 60 funtów. Zobacz z jakiej oferty promocyjnej możesz skorzystać -> tutaj.

Rejestracja on-line
podatku angielskiego
Abolicja
podatkowa
Ekspresowa realizacja
czeków angielskich
:: Zamów formularze

Zamów komplet formularzy do rozliczenia podatku z Anglii dla siebie lub znajomego wprost do skrzynki e-mail.

:: Kontakt z biurem
:: Polecamy książki
:: Przypomnij mi!

Jeśli wyjeżdżasz do pracy za granicę podaj nam swoje imię i e-maila oraz datę kiedy mamy Ci przypomnieć o Twoim rozliczeniu podatku! Z nami zawsze rozliczysz podatek z zagranicy czas!
:: Do pobrania
:: Partnerzy serwisu
Zobacz pełną listę naszych partnerów oraz jak zostać partnerem. Więcej...

:: Newsy z rynku pracy
13% zniżki dla kart:
13% zniżki na Twoje rozliczenie
Planeta Młodych
13% zniżki na Twoje rozliczenie
ISIC
13% zniżki na Twoje rozliczenie
EURO<26