Podatekangielski.pl - szybki i efektywny zwrot podatku z Anglii Strona główna Napisz do nas

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot podatku angielskiego

Strona główna | Dodaj do ulubionych | Poleć stronę znajomemu | Praca u nas | Kontakt Poltax-RSS - zawsze pierwsze źródlo informacji

Dlaczego my? Procedura
zwrotu podatku
Jak wypełnić
druki?
Pobierz
formularze
Wylicz zwrot
kalkulator
Nie posiadasz
dokumentów?
Zamów
formy pocztą
Standardy
zwrotu podatku
Pytania
i odpowiedzi
Promocje
i rabaty
Nasza
prowizja
Zwrot podatku
z karty CIS

Rozpocznij zwrot podatku już teraz a otrzymasz zniżkę!

:: Aktualności
:: Wylicz zwrot podatku
:: Oferta biura Poltax
:: Bezpłatne poradniki
:: Oferty pracy
:: Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn z informacjami na temat zwrotu podatków, pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, innych krajów UE oraz USA. Więcej
r e k l a m a
:: Pytanie do eksperta

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w sprawie zwrotu podatku w naszym systemie pomocy? Napisz do naszego eksperta podatkowego. Postaramy się Ci pomóc.
:: Dzwoń tanio do Polski
:: Angielski za darmo
Mamy dla Ciebie w prezencie darmowe ksiażki do nauki języka angielskiego. Pobierz je teraz za darmo wprost do Twojej skrzynki - tutaj...

Wydrukuj

Bezpłatny newsletter

Wszystko na temat zwrotu podatków oraz pracy i życia w za granicą

Bezpłatny newsletter z informacjami na temat zwrotu podatków oraz pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec oraz innych krajów UE jest dodatkowym, cennym źródłem informacji. Będziemy cię informować o nowościach w serwisie, specjalnych promocjach i innych niespodziankach, jakie szykujemy wszystkim, którzy korzystają lub zamierzają skorzystać z naszego serwisu.

Aby zaprenumerować newsletter, który będzie przychodził co kilkanaście dni, wystarczy, że podasz swój adres e-mail. Bardzo szanujemy Twoją prywatność, więc adres nie będzie wykorzystany do innych celów niż wysyłka newslettera. Nasz system prenumeraty jest bardzo restrykcyjny i spełnia szereg wymogów dotyczących modelu opt-in - każda operacja (zapisanie i wypisanie) wymaga dodatkowego potwierdzenia, więc nikt nie może Cię zapisać i wypisać z prenumeraty bez Twojej wiedzy i zgody.

Oto garść powodów, dla których warto prenumerować nasz newsletter:

Dostajesz mailem informacje o nowościach w serwisie, opisy ciekawych stron www na temat pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec oraz innych krajów UE, ciekawe artykuły.

Możesz brać udział w promocjach i konkursach organizowanych tylko dla Klientów biura oraz zarejestrowanych prenumeratorów naszego newslettera.

Możesz liczyć na dodatkowe niespodzianki lub informacje, które nie są publikowane na stronach...

Co jakiś czas będziesz dostawać specjalny 5 % rabat na zakup książek i poradników o tematyce pracy za granicą, kursów językowych, samouczków i słowników dla planujących wyjazd do pracy za granicę w sklepie internetowym: www.ksiegarnia.poltax.waw.pl.

Nie zastanawiaj się ani chwili i zapisz się już teraz! To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać! Z nami zawsze będziesz dobrze poinformowany! Jeżeli się rozmyślisz, zawsze możesz łatwo zrezygnować.

Zapisz się już teraz!

r e k l a m a

Wydrukuj

Rejestracja on-line
podatku angielskiego
Abolicja
podatkowa
Ekspresowa realizacja
czeków angielskich
:: Zamów formularze

Zamów komplet formularzy do rozliczenia podatku z Anglii dla siebie lub znajomego wprost do skrzynki e-mail.

:: Kontakt z biurem
:: Polecamy książki
:: Przypomnij mi!

Jeśli wyjeżdżasz do pracy za granicę podaj nam swoje imię i e-maila oraz datę kiedy mamy Ci przypomnieć o Twoim rozliczeniu podatku! Z nami zawsze rozliczysz podatek z zagranicy czas!
:: Do pobrania
:: Partnerzy serwisu
Zobacz pełną listę naszych partnerów oraz jak zostać partnerem. Więcej...

:: Newsy z rynku pracy
13% zniżki dla kart:
13% zniżki na Twoje rozliczenie
Planeta Młodych
13% zniżki na Twoje rozliczenie
ISIC
13% zniżki na Twoje rozliczenie
EURO<26